دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی، پوشاک، منسوجات خانگی و صنایع وابسته

به گزارش خبرنگار اعزامی سیس آرنگ، دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی، پوشاک، منسوجات خانگی و صنایع وابسته در محل نمایشگاههای بین المللی مشهد در حال برگزاری است.

این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 9 هزار متر مربع و با حضور بیش از 60 شرکت داخلی که محصولات خود، در زمینه های نساجی، الیاف، فرش ماشینی، پوشاک و ماشین آلات را به نمایش گذاشته اند، در حال برگزاری است .

برپایی نمایشگاه های این چنینی علاوه بر معرفی صنعت و ارائه محصولات و خدمات به سایرین، باعث رونق تولید و تبادل فعالین این حوزه با یکیدیگر میشود .

اما نکته ای که بیش از پیش و با توجه به سابقه برگزاری نمایشگاههای دیگر توجه را جلب میکند حضور کم رنگ کارخانجات نساجی، ریسندگی، تکمیل و رنگرزی میباشد .مسئولین برگزاری نمایشگاه دلیل این موضوع را فاصله کم بین برگزاری نمایشگاههای نساجی تهران و اصفهان میدانند و بر این نکته اشاره دارند که به دلیل تعدد برگزاری نمایشگاهها و پایین آمدن بازدهی، کارخانجات و عوامل وابسته به نساجی میلی به حضور در نمایشگاه مشهد را نداشته و از آن استقبال نکرده اند .

گفتنی است این نمایشگاه از12 تا 15 دیماه 98 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد در حال برگزاری و پذیرای مراجعه کنندگان میباشد.

در ذیل برخی از عکسهای این نمایشگاه قابل ملاحظه میباشد .