فروش آب اکسیژنه 35% صنعتی

توضیحات:
شرکت مای گلوبال در زمینه فروش آب اکسیژنه صنعتی فعالیت می کند. شما می توانید از طریق همین صفحه این ماده را خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص خرید آب اکسیژنه صنعتی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
شرکت مای گلوبال توزیع کننده و عرضه کننده ی انواع مواد شیمیایی، فروشنده ی انواع مواد شیمیایی و همینطور فروش آب اکسیژنه به صورت عمده و جزئی می باشد. ارسال این محصول به اقصی نقاط ایران انجام می شود. در صورت نیاز به خرید آزمایشگاهی این محصول به بخش فروش آب اکسیژنه آزمایشگاهی مراجعه فرمایید. فروش آب اکسیژنه صنعتی برند مرک در فروشگاه اینترنتی مای گلوبال با قیمت و کیفیت تضمینی صورت می گیرد. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با علی دریاباری کارشناس فروش تماس حاصل فرمایید.
آب اکسیژنه یا هیدروژن پراکسید با فرمول H2O2 ترکیبی از هیدروژن و اکسیژن و یک مایع بی رنگ، بی بو و شفاف است. آب اکسیژنه ماده‌ای مهم و بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف از جمله صنایع شیمی و پتروشیمی، بهداشتی و دارویی، صنایع غذایی، صنایع نساجی و رنگرزی، کاغذسازی، متالوژی و… است.
در صنعت متالوژی آب اکسیژنه را برای تولید کارو اسید (Caro’s acid)، برای مصارف زیر استفاده می کنند:
استخراج اورانیوم
اورانیوم از طریق شستشو با کارو اسید استخراج می شود و در این روش اورانیوم نامحلول به اورانیوم محلول تبدیل می گردد. همچنین در محیط اسیدی هیدروژن پراکسید با محلول اورانیوم (VI) واکنش می دهد و رسوبات اورانیم پراکسید تولید می شود که از این روش برای خالص سازی اختصاصی اورانیوم استفاده می شود.
اکسیداسیون یونهای فلزی
یونهای فلزی زیادی از جمله Mo, V, Cr, Fe, Mn, Se, As می توانند به وسیله اسید کارو به بالاترین ظرفیت اکی والانی خود اکسید شود.
خالص سازی یون کبالت
کبالت (II) در حضور یونهای نیکل و منگنز در محلولهای اسیدی و با کنترل pH با کمک اسید کارو و با کنترل pH ، به کبالت (III) اکسید شده و به طور انتخابی ترسیب می شود. سپس هیدروکسید کبالت (III) در حضور محلول اسیدی آب اکسیژنه به یونهای کبالت (III) تبدیل می شود.
استخراج طلا
آب اکسیژنه به عنوان یک منبع اکسیدان در زمان استخراج طلا، سرعت استخراج و مقدار طلای استخراجی را افزایش می دهد به علاوه برای لیچینگ طلا به شکل کلسیم پراکسید و همچنین برای حذف یونهای سانید که در پساب صنعتی استخراج طلا وجود دارد نیز از آب اکسیژنه استفاده می شود.
از آب اکسیژنه در صنایع کاغذ و سلولزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال در پروسه بازیافت کاغذ به منظور از بین بردن رنگ جوهر و همچنین برای از بین بردن رنگ زرد چوب برای تولید کاغذ از چوب، از آب اکسیژنه استفاده می شود

قیمت (توافقی)

آگهی دهنده: آقای علی دریاباری

شماره تلفن ثابت: 88228002

شماره تلفن همراه: 09126791235

ایمیل: daryabari@mygpetrol.com

آدرس محل فعلی کالا: تهران